ZAPROSZENIE DO GRUPY ŚW. URSZULI

Szczęść Boże, Bracia i Siostry

Ks. Zbigniew Lubas (przewodnik), pozdrawiam serdecznie pątników z grupy Świętej Urszuli.

Pielgrzymi szlak czeka na każdego!!! Tegoroczna pielgrzymka będzie z Waszym udziałem drodzy Bracia i Siostry, cieszę się że będę mógł Wam towarzyszyć w drodze do naszej Pani Jasnogórskiej.  Dalej trwają obostrzenia, więc w bieżącym roku będziemy pielgrzymować jeden dzień jako grupa. Wyruszamy 4 sierpnia w pierwszy dzień z pod Rzeszowskiej Fary do Kamionki. Będziemy pielgrzymować wraz z grupą św. Wojciecha.

Nasza grupa będzie też uczestniczyć we Mszy św. w Kościele Ojców Bernardynów w Rzeszowie, 6 sierpnia br. o godz. 18.00. Ta Msza św. będzie transmitowana przez radio „Via”.

Aby wziąć udział w Pieszej  Pielgrzymce należy zapisać się poprzez formularz elektroniczny na stronie internetowej Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę w zakładce „O PIELGRZYMCE” lub zgłosić na maila: zbigniew.lubas1@o2.pl, lub tel. 796454826.  Ofiara  pielgrzymkowa wynosi: 30 zł.

Wszystkie osoby oraz intencje dziękczynne i prośby zawierzamy Matce Bożej. Niech Maryja czuwa nad pątnikami, kapłanami i służbami podczas drogi, oraz nad pozostającymi w domach. Niech Jej wstawiennictwo – czułej Matki, jej troska i nieustająca pomoc, będą naszym wspólnym udziałem. Nam grzesznym w trudzie fizycznego pielgrzymowania niech Maryja towarzyszy i wspiera.  Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania.

Ks. Zbigniew Lubas

Skip to content