Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

grupa św. alberta

Grupa św. Brata Alberta – obejmuje swym zasięgiem mieszkańców pięknej ziemi kolbuszowskiej, sędziszowskiej oraz parafię Łowisko. Św. Brat Albert mawiał, że trzeba być dobrym jak chleb, który leży na stole i każdy może wziąć tyle ile chce. ” Aby tak się stało musimy ciągle pięknie przeżywać swoje życie, bo jest tylko jedno tu na ziemi.
Drogi przyjacielu starszy i młodszy – jeśli szukasz Boga i Jego Mądrości oraz drogowskazu jak dzisiaj nie pogubić się, ale radośnie i odpowiedzialnie żyć – to serdecznie zapraszamy Cię na wspólne pielgrzymowanie do tronu naszej Matki i Królowej na Jasnej Górze.
Obiecujemy Ci, że tutaj przez kilka dni rekolekcji w drodze spotkasz Boga w bracie i siostrze oraz szerzej otworzą Ci się oczy na piękno naszej ojczystej ziemi. Z nami na pewno nie będziesz nudził się, ale nabierzesz nowego ducha i wrócisz całkiem odmieniony do swego domu i bliskich.

…Chodź z nami chodź przyjacielu nasza droga prosta jest. Ta droga nas wszystkich prowadzi do celu gdzie czeka nas Zbawca – Boży Syn – tak śpiewamy i zapraszam Cię przyłącz się do nas na pielgrzymi szlak od 4 do 13 sierpnia z Rzeszowa na Jasną Górę

AKTUALNOŚCI

Skip to content