WYRUSZ NA SZLAK ZE ŚW. BARBARĄ

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
Siostry i Bracia Pielgrzymi z Grupy św. Barbary

W dniu 4 sierpnia pielgrzymka rozpocznie się jak zwykle na placu przy kościele Farnym w Rzeszowie, następnie każdego dnia jedna lub dwie grupy przemierzy dzienny dystans szlaku pielgrzymki.

  • 6 sierpnia (piątek) – Grupa św. Barbary przygotowuje Nabożeństwo za Ojczyznę, które będzie transmitowane z kościoła Przemienienia Pańskiego w Ropczycach. Początek transmisji godz. 15.30.
  • 7 sierpnia (sobota) – piesze wędrowanie ze Szczucina do Nowego Korczyna. W Szczucinie o godz. 7.00 Msza św.

Wyjazd autokarem z parkingu przy kościele Przemienienia Pańskiego w Ropczycach o godz. 5.20. Uczestniczyć w pielgrzymce może tylko osoba zdrowa (proszę nie wybierać się z gorączką) i nie bezpośrednio po kwarantannie.

Wyżywienie na cały dzień we własnym zakresie.

Koszty pielgrzymkowe: 30 zł i należy dodać koszt autokaru około 30 zł. Autokar dowiezie nas do Szczucina i przyjedzie do Nowego Korczyna, by zabrać nas do Ropczyc. Wyjazd autokaru na Jasną Górę z Nowego Korczyna jest możliwy ale wówczas chętni musieliby złożyć dodatkowo około 2300 zł.
Grupa może liczyć 150 osób, młodzież do 16 roku życia włącznie musi mieć opiekuna wśród dorosłych pielgrzymów.

Zapisy będą możliwe na kilka sposobów:
– przez formularz internetowy na stronie pielgrzymki:  „IV Dzień Pielgrzymki”.
– telefonicznie, – telefon 513075959 i wypełnienie formularza na spotkaniu przedpielgrzymkowym w Ropczycach w niedzielę, 25 lipca 2021 po Mszy św. o godz. 18.00 –  serdeczne zapraszam na Mszę św.

Ks. Stanisław Szczepanik

Skip to content