Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Pielgrzymuj z bł. Karoliną!

Wybierz się razem z nami na szlak pielgrzymkowy! Dla zdrowia duszy i ciała, dla ubogacenia swego wnętrza i poszerzenia swojej wiedzy; dla umocnienia wiary i wyznania jej przed ludźmi; dla przyjemności i dla zmierzenia się z fizycznym wysiłkiem; dla oczyszczenia duszy w nurtach modlitwy i sakramentów świętych; dla pokuty za grzechy i uproszenia potrzebnych łask; dla odnalezienia żywego, radosnego kontaktu z Bogiem i dla poznania nowych ludzi – wybierz się razem z nami i zachęć innych!

Zapisy do grupy bł. Karoliny przez formularz lub bezpośrednio u przewodnika grupy, ks. Pawła Gąsiora. Poszczególne grupy pieszej pielgrzymki maja przydzielone dni do pielgrzymowania sztafetowego. Nasza grupa ma w tym roku trzeci  dzień – czyli piątek 06.08.2021.

 

Plan na dzień dzisiejszy jest następujący. 

Chcemy zebrać 150 osób – czyli około 3 autokarów. Wyjazd byłby wczesnym rankiem z Gorlic do miejscowości Ruda, w pobliżu Radomyśla Wielkiego. Będziemy  pielgrzymować w odpowiednim tempie, by popołudniu wyjechać z miejsca gdzie zakończymy dzień pielgrzymki do Częstochowy. Najprawdopodobniej zakończymy dzień Apelem Jasnogórskim i wrócimy do Gorlic. Wszytko będzie zależało od pielgrzymów i właściwe decyzje zostaną podjęte na spotkaniu pielgrzymkowym o którym osobiście będę informował. Koszt pielgrzymki 30 zł + przejazd (trasa Gorlice – Częstochowa).

Zapraszam wszystkich ludzi młodych do nowej formy pielgrzymowania w tym roku.

Serdecznie pozdrawiam

Ks. Paweł Gąsior – przewodnik Grupy bł. Karoliny

Kontakt: 

pawel_gasior87@poczta.fm

721 642 118

Skip to content