Ogłoszenia ze św. Barbary

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
Siostry i Bracia Pielgrzymi z Grupy św. Barbary

W dniu 4 sierpnia pielgrzymka rozpocznie się jak zwykle na placu przy kościele Farnym w Rzeszowie, następnie każdego dnia jedna lub dwie grupy przemierzy dzienny dystans szlaku pielgrzymki.

  • 6 sierpnia (piątek) – Grupa św. Barbary przygotowuje Nabożeństwo za Ojczyznę, które będzie transmitowane z kościoła Przemienienia Pańskiego w Ropczycach. Początek transmisji godz. 15.30.
  • 7 sierpnia (sobota) – piesze wędrowanie ze Szczucina do Nowego Korczyna. W Szczucinie o godz. 7.00 Msza św.

Wyjazd autokarem z parkingu przy kościele Przemienienia Pańskiego w Ropczycach o godz. 5.20. Uczestniczyć w pielgrzymce może tylko osoba zdrowa (proszę nie wybierać się z gorączką) i nie bezpośrednio po kwarantannie.

Wyżywienie na cały dzień we własnym zakresie.

Koszty pielgrzymkowe: 30 zł i należy dodać koszt autokaru 50 zł. Autokar dowiezie nas do Szczucina i przyjedzie do Nowego Korczyna, by zabrać nas na Jasną Górę i do Ropczyc. Otrzymałem informację, że większość chętnych spośród uczestników chce w tym dniu jechać do jasnogórskiego sanktuarium.
Grupa może liczyć 150 osób, młodzież do 16 roku życia włącznie musi mieć opiekuna wśród dorosłych pielgrzymów.

Zapisy będą możliwe na kilka sposobów:
– przez formularz internetowy na stronie pielgrzymki:  „IV Dzień Pielgrzymki”.
– telefonicznie, – telefon 513075959 i wypełnienie formularza na spotkaniu przed pielgrzymkowym w Ropczycach w niedzielę, 25 lipca 2021 po Mszy św. o godz. 18.00 –  serdeczne zapraszam na Mszę św.

Ks. Stanisław Szczepanik

Skip to content