Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Drodzy Pielgrzymi Grupy św. Kingi – Studentki i Studenci!

Szczęść Boże, witam Was,

Drodzy Pielgrzymi Grupy św. Kingi – Studentki i Studenci!

Zapraszam Was na pielgrzymi szlak. Pewnie wielu z Was zastanawia się jak będzie wyglądać tegoroczna pielgrzymka na Jasną Górę do naszej Mamy – Maryi. Ze względu na obecną sytuację w bieżącym roku będziemy pielgrzymować w sztafecie – w poszczególnych dniach kolejne wyznaczone grupy. Grupa św. Kingi będzie pielgrzymować wraz z grupą św. Kazimierza – 11 sierpnia (środa), a więc w 8 dzień Pielgrzymki na odcinku od Słupi do Lelowa. Po przejściu trasy pojedziemy na Jasną Górę, gdzie będziemy mogli poświęcić czas na osobistą modlitwę, udział w Apelu Jasnogórskim czy posiłek. Po nabożeństwie wrócimy do Rzeszowa – powrót oko 2.00 w nocy. Dzień będzie wymagający ale warto podjąć wyzwanie. Wyjazd z parkingu przed Domem Diecezjalnym Tabor o godzinie 3.00 w nocy.

Zostaliśmy także zaproszeni, podobnie jak w ubiegłym roku, do udziału w Mszy św. w Kościele Ojców Bernardynów w Rzeszowie, 4 sierpnia o godz. 18.00. Będziemy tam towarzyszyć pielgrzymom duchowym a więc ludziom którzy z różnych powodów nie będą mogli wziąć udziału w tradycyjnej pielgrzymce. Po Mszy św. tradycyjne spotkanie studentów w nieco innej formie.

Aby wziąć udział w Pielgrzymce należy zapisać się poprzez formularz elektroniczny na stronie internetowej Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę w zakładce „O PIELGRZYMCE” podstrona „ZAPISY” lub maila: kielbdominik@gmail.com. Koszty pielgrzymkowe: 30 zł. Koszt autokaru około 60 zł (w przypadku problemów finansowych proszę o maila). Ze względu na ograniczenia mamy 75 miejsc. Zapraszam Was do wspólnego pielgrzymowania w grupie św. Kingi.

 

 

Skip to content